Keller Williams Elite Partners - Ariel Cespedes
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 121 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  8409 RIVER OAKS DRIVE, TAMPA, FL 33615
  Listing Courtesy Of: PEOPLE'S CHOICE REALTY SVC LLC, 813-933-0677, Eric Frantz
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  1.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1310 10TH AVENUE S, SAINT PETERSBURG, FL 33705
  Listing Courtesy Of: ORIANA REALTY, LLC, 727-452-3161, Gail Tanner
  I ri - 196 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  21865 EMORY OAK PLACE, LAND O LAKES, FL 34637
  Listing Courtesy Of: PREMIER SOTHEBYS INTL REALTY, 727-585-9600, Janet Moore
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6303 S SELBOURNE AVENUE, TAMPA, FL 33611
  Listing Courtesy Of: OUT FAST REALTY & INVESTMENTS, 800-688-3278, Bryce Wade
  I ri - 3 797 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  ac
  1314 8TH AVENUE S, ST PETERSBURG, FL 33705
  Listing Courtesy Of: OAKSTRAND REALTY, 888-912-5258, Steven Morrison
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  26927 CARLA PLACE, LUTZ, FL 33559
  Listing Courtesy Of: NEW BEGINNING REALTY LLC, 813-249-5932, Angela Paredes
  I ri - 3 797 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  ac
  8TH AVENUE S, ST PETERSBURG, FL 33705
  Listing Courtesy Of: OAKSTRAND REALTY, 888-912-5258, Steven Morrison
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3606 WARBLER DRIVE, NEW PORT RICHEY, FL 34652
  Listing Courtesy Of: KW REALTY ELITE PARTNERS, 352-688-6500, Krister Curtis
  I ri - 3 797 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rritja e Çmimit (1d)
  ac
  9TH AVENUE S, ST PETERSBURG, FL 33705
  Listing Courtesy Of: OAKSTRAND REALTY, 888-912-5258, Steven Morrison
  I ri - 369 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (5d)
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  30657 PALMERSTON PLACE, WESLEY CHAPEL, FL 33545
  Listing Courtesy Of: LPT REALTY, 877-366-2213, Joelle Gjelaj
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Ariel Cespedes
  Numri i licencës: Ariel: SL3325062 | Yolanda: SL3435814
  Sold By Cespedes Team

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c1qvgadbec7bttmb7rgg.png
  Keller Williams Elite Partners
  2715 Forest Road Spring Hill, Florida 34606
  Zyrë

  Ariel Cespedes
  REALTOR® Ariel: SL3325062 | Yolanda: SL3435814
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.